Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογία

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Αιγέας Παλλήνης 2 - 1
Διγενής Λακκώματος - Π. Α. Ο. Δουμπιων 2 - 1
Απόλλων Αρναίας - Άκανθος Ιερισσού 1 - 1
Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Θύελλα Στανού 0 - 1
Δόξα Ορμύλιας - Φοίνιξ Νικήτης 1 - 0
Ρεπό ο Α. Σ. Κόσμος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Δόξα Ορμύλιας 18
2. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 16
3. Π. Α. Ο. Δουμπιων 15
4. Θύελλα Στανού 15
5. Άκανθος Ιερισσού 13
6. Απόλλων Αρναίας 13
7. Αιγέας Παλλήνης 10
8. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 8
9. Διγενής Λακκώματος 6
10. Φοίνιξ Νικήτης 3
11. Α. Σ. Κόσμος 0

Επόμενη αγωνιστική - 9η - Κυριακή 10 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Αιγέας Παλλήνης - Π. Α. Ο. Δουμπιων
Άκανθος Ιερισσού - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά
Θύελλα Στανού - Απόλλων Αρναίας
Φοίνιξ Νικήτης - Α. Σ. Κόσμος
Δόξα Ορμύλιας - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας
Ρεπό ο Διγενής Λακκώματος

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Τορωναιος Συκιάς δεν διεξήχθη, δεν προσήλθε ο Τορωναιος
Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Αστήρ Αγίου Νικολάου 7 - 0
Νέμεσις Συκιάς - Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 2 - 3
Χολομων Ταξιάρχη - Θύελλα Μεταγγιτσιου 7 - 1(χθές)
Ρεπό ο Α. Σ. Ουρανούπολης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Χολομων Ταξιάρχη 16
2. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 13
3. Τορωναιος Συκιάς 9
4. Α. Σ. Ουρανούπολης 8
5. Θύελλα Μεταγγιτσιου 7
6. Νέμεσις Συκιάς 6
7. Νίκη Αμμουλιανής 2016 5
8. Α. Ε. Σ. Γεροπλατάνου 4
9. Αστήρ Αγίου Νικολάου 3

Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου έχει -6

Για την τύχη του αγώνα Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Τορωναιος Συκιάς θα αποφασίσει η πειθαρχική επιτροπή της διοργανώτριας

Επόμενη αγωνιστική - 8η

Σάββατο 9 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Θύελλα Μεταγγιτσιου - Νέμεσις Συκιάς
Α. Σ. Ουρανούπολης - Αστήρ Αγίου Νικολάου

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Ώρα 14:00

Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Γήπεδο Παλαιόχωρας

Ώρα 15:00

Τορωναιος Συκιάς - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης
Ρεπό ο Χολομων Ταξιάρχη

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Νεάπολις Πολυχρόνου - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3 - 1
Α. Ο. Σημάντρων - Ελπίδα Πολυγύρου 1 - 1
Αναγέννηση Βάβδου - Θερμαϊκός Φλογητών δεν διεξήχθη, δεν προσήλθε η γηπεδούχος ομάδα
Α. Σ. Αγίου Μαμα - Θερμαϊκός Πορταριάς 1 - 1
Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 1 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Α. Ο. Σημάντρων 19
2. Ελπίδα Πολυγύρου 17
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 15
4. Α. Σ. Αγίου Μαμα 11
5. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 11
6. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 9
7. Θερμαϊκός Πορταριάς 8
8. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3
9. Θερμαϊκός Φλογητών 1
10. Αναγέννηση Βάβδου 1

Για την τύχη του αγώνα Αναγέννηση Βάβδου - Θερμαϊκός Φλογητών θα αποφασίσει η πειθαρχική επιτροπή της διοργανώτριας

Επόμενη αγωνιστική - 8η

Σάββατο 9 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Θερμαϊκός Πορταριάς - Νεάπολις Πολυχρόνου - Δημοτικό Στάδιο Σημάντρων Γεράσιμος Χάνος
Αναγέννηση Βάβδου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Ώρα 11:00

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α. Ο. Σημάντρων
Θερμαϊκός Φλογητών - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής

Ώρα 15:00

Ελπίδα Πολυγύρου - Α. Σ. Αγίου Μαμα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α. Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

Σάββατο 2 Νοεμβρίου

Ανθεμους Γαλάτιστας - Α. Ο. Σάρτης 3 - 1
Αετός Βαρβάρας - Τορωναιος Αφύτου 2 - 2
Όλυνθος Ολύνθου - Άρης Κασσανδρείας 2005 3 - 0
Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Π. Ο. Μουδανιών 0 - 2
Α. Ο. Χανιώτης - Θύελλα Κρήνης 2 - 1
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Νίνη Πολυγύρου 1 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αετός Βαρβάρας 18
2. Όλυνθος Ολύνθου 16
3. Νίκη Πολυγύρου 15
4. Π. Ο. Μουδανιών 13
5. Ανθεμους Γαλάτιστας 12
6. Τορωναιος Αφύτου 12
7. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 10
8. Θύελλα Κρήνης 9
9. Α. Ο. Σάρτης 9
10. Α. Ο. Χανιώτης 8
11. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 8
12. Άρης Κασσανδρείας 2005 0

Επόμενη αγωνιστική - 9η - Σάββατο 9 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Α. Ο. Σάρτης - Τορωναιος Αφύτου
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Ανθεμους Γαλάτιστας
Π. Ο. Μουδανιών - Αετός Βαρβάρας
Θύελλα Κρήνης - Όλυνθος Ολύνθου
Νίκη Πολυγύρου - Ηρακλής Νέας Φώκαιας
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Α. Ο. Χανιώτης



Last modified onΚυριακή, 03 Νοέμβριος 2019 21:02