Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογίες

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ:

Αιγέας Παλλήνης - Π. Α. Ο. Δουμπιων 1 - 2
Άκανθος Ιερισσού - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 2 - 3
Φοίνιξ Νικήτης - Α. Σ. Κόσμος 5 - 4
Θύελλα Στανού - Απόλλων Αρναίας 2 - 0
Δόξα Ορμύλιας - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 1 - 1
Ρεπό ο Διγενής Λακκώματος

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Δόξα Ορμύλιας 19
2. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 19
3. Π. Α. Ο. Δουμπιων 18
4. Θύελλα Στανού 18
5. Άκανθος Ιερισσού 13
6. Απόλλων Αρναίας 13
7. Αιγέας Παλλήνης 10
8. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 9
9. Διγενής Λακκώματος 6
10. Φοίνιξ Νικήτης 6
11. Α. Σ. Κόσμος 0

Επόμενη αγωνιστική - 10η - Κυριακή 17 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Άκανθος Ιερισσού - Αιγέας Παλλήνης
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Θύελλα Στανού
Διγενής Λακκώματος - Φοίνιξ Νικήτης - Γήπεδο Λακκώματος 2
Απόλλων Αρναίας - Δόξα Ορμύλιας
Α. Σ. Κόσμος - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Γήπεδο Διονυσίου
Ρεπό ο Π. Α. Ο. Δουμπιων

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Νίκη Αμμουλιανής 2016 2 - 1
Τορωναιος Συκιάς - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 1 - 3

Χθες Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Θύελλα Μεταγγιτσιου - Νέμεσις Συκιάς 2 - 2
Α. Σ. Ουρανούπολης - Αστήρ Αγίου Νικολάου 3 - 1
Ρεπό ο Χολομων Ταξιάρχη

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Χολομων Ταξιάρχη 16
2. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 16
3. Α. Σ. Ουρανούπολης 11
4. Τορωναιος Συκιάς 9
5. Νίκη Αμμουλιανής 2016 8
6. Θύελλα Μεταγγιτσιου 8
7. Νέμεσις Συκιάς 7
8. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 7
9. Αστήρ Αγίου Νικολάου 3

Επόμενη αγωνιστική - 9η

Σάββατο 16 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Αστήρ Αγίου Νικολάου - Χολομων Ταξιάρχη
Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου
Α. Σ. Ουρανούπολης - Τορωναιος Συκιάς

Κυριακή 17 Νοεμβρίου - Ώρα 14:00

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Νέμεσις Συκιάς
Ρεπό η Θύελλα Μεταγγιτσιου

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδα Πολυγύρου - Α. Σ. Αγίου Μαμα 5 - 0
Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α. Ο. Σημάντρων 0 - 6
Θερμαϊκός Φλογητών - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 2 - 0

Χθες Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Θερμαϊκός Πορταριάς - Νεάπολις Πολυχρόνου 1 - 2
Αναγέννηση Βάβδου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 2 - 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Α. Ο. Σημάντρων 22
2. Ελπίδα Πολυγύρου 20
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 18
4. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 14
5. Α. Σ. Αγίου Μαμα 11
6. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 9
7. Θερμαϊκός Πορταριάς 8
8. Θερμαϊκός Φλογητών 7
9. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3
10. Αναγέννηση Βάβδου 1

Επόμενη αγωνιστική - 9η

Σάββατο 16 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Α. Ο. Σημάντρων - Α. Σ. Αγίου Μαμα

Κυριακή 17 Νοεμβρίου

Ώρα 11:00

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Αναγέννηση Βάβδου
Θερμαϊκός Φλογητών - Θερμαϊκός Πορταριάς

Ώρα 15:00

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων - Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής
Νεάπολις Πολυχρόνου - Ελπίδα Πολυγύρου

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής

Χθες Σάββατο 9 Νοεμβρίου

Α. Ο. Σάρτης - Τορωναιος Αφύτου 1 - 0
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Ανθεμους Γαλάτιστας 0 - 3
Π. Ο. Μουδανιών - Αετός Βαρβάρας 1 - 0
Θύελλα Κρήνης - Όλυνθος Ολύνθου 1 - 3
Νίκη Πολυγύρου - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 5 - 0
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Α. Ο. Χανιώτης 0 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Όλυνθος Ολύνθου 19
2. Αετός Βαρβάρας 18
3. Νίκη Πολυγύρου 18
4. Π. Ο. Μουδανιών 16
5. Ανθεμους Γαλάτιστας 15
6. Α. Ο. Σάρτης 12
7. Τορωναιος Αφύτου 12
8. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 10
9. Θύελλα Κρήνης 9
10. Α. Ο. Χανιώτης 9
11. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 9
12. Άρης Κασσανδρείας 2005 0

Επόμενη αγωνιστική - 10η - Τετάρτη 13 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Άρης Κασσανδρείας 2005 - Α. Ο. Σάρτης
Τορωναιος Αφύτου - Π. Ο. Μουδανιών
Ανθεμους Γαλάτιστας - Θύελλα Κρήνης
Αετός Βαρβάρας - Νίκη Πολυγύρου
Όλυνθος Ολύνθου - Τα Μ. Κ. Στρατωνίου
Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Α. Ο. Χανιώτης