Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής - Βαθμολογίες

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση

Αποτελέσματα 19ης Αγωνιστικής:

Αιγέας Παλλήνης - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 2 - 3
Π. Α. Ο. Δουμπιων - Διγενής Λακκώματος 5 - 0
Άκανθος Ιερισσού - Απόλλων Αρναίας 1 - 1
Θύελλα Στανού - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 2 - 0
Φοίνιξ Νικήτης - Δόξα Ορμύλιας 0 - 1
Ρεπό ο Α. Σ. Κόσμος

Βαθμολογία

1. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 43
2. Δόξα Ορμύλιας 38
3. Άκανθος Ιερισσού 33
4. Θύελλα Στανού 33
5. Π. Α. Ο. Δουμπιων 31
6. Απόλλων Αρναίας 30
7. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 25
8. Αιγέας Παλλήνης 20
9. Διγενής Λακκώματος 12
10. Φοίνιξ Νικήτης 12
11. Α. Σ. Κόσμος 0

Επόμενη αγωνιστική - 20η - Κυριακή 2 Φεβρουαρίου - Ώρα 15:00

Π. Α. Ο. Δουμπιων - Αιγέας Παλλήνης
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Άκανθος Ιερισσού
Απόλλων Αρναίας - Θύελλα Στανού
Α. Σ. Κόσμος - Φοίνιξ Νικήτης - Γήπεδο Διονυσίου
Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Δόξα Ορμύλιας
Ρεπό ο Διγενής Λακκώματος

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Αστήρ Αγίου Νικολάου - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 0 - 1
Τορωναίος Συκιάς - Νίκη Αμμουλιανής 2016 1 - 0

Χθες Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Θύελλα Μεταγγιτσιου - Χολομων Ταξιάρχη 0 - 1
Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Νέμεσις Συκιάς 0 - 3

Βαθμολογία

1. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 34
2. Χολομων Ταξιάρχη 32
3. Α. Σ. Ουρανούπολης 27
4. Νίκη Αμμουλιανής 2016 23
5. Θύελλα Μεταγγιτσιου 17
6. Τορωναίος Συκιάς 14
7. Αστήρ Αγίου Νικολάου 12
8. Νέμεσις Συκιάς 11
9. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 8

Επόμενη αγωνιστική - 17η

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου - Ώρα 15:00

Νέμεσις Συκιάς - Θύελλα Μεταγγιτσιου
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Α. Σ. Ουρανούπολης

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

Ώρα 14:00

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου

Ώρα 15:00

Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Τορωναίος Συκιάς
Ρεπό ο Χολομων Ταξιάρχη

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Νεάπολις Πολυχρόνου 1 - 5
Ελπίδα Πολυγύρου - Α. Ο. Σημάντρων 3 - 0
Θερμαϊκός Φλογητών - Αναγέννηση Βάβδου 4 - 0
Θερμαϊκός Πορταριάς - Α. Σ. Αγίου Μαμα 1 - 0

Χθες Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 3 - 3

Βαθμολογία

1. Α. Ο. Σημάντρων 43
2. Ελπίδα Πολυγύρου 37
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 35
4. Θερμαϊκός Πορταριάς 27
5. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 23
6. Α. Σ. Αγίου Μαμα 19
7. Θερμαϊκός Φλογητών 17
8. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 14
9. Αναγέννηση Βάβδου 7
10. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 4

Επόμενη αγωνιστική - 17η

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου - Ώρα 15:00

Α. Ο. Σημάντρων - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου

Ώρα 11:00

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Θερμαϊκός Φλογητών - Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής
Α. Σ. Αγίου Μαμα - Ελπίδα Πολυγύρου
Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων - Αναγέννηση Βάβδου - Γήπεδο Νέων Συλλατων

Ώρα 15:00

Νεάπολις Πολυχρόνου - Θερμαϊκός Πορταριάς