ΕΠΣΧ - Συγκεντρωτικά αποτελέσματα Α', Β', Γ' Κατηγορίας

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Bayline Ναυαγοσωστική - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο. Σάρτης - Όλυνθος Ολύνθου 3-1
Α.Ο.Χανιώτης - Ανθεμούς Γαλάτιστας 0-0
Τορωναίος Αφύτου - Νίκη Πολυγύρου 0-1
Άκανθος Ιερισσού - Τα Μ.Κ Στρατωνίου 1-2
Ελπίδα Βραστών - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 4-1
Διγενής Λακκώματος - Άρης Κασσανδρείας 2005 0-3
Π.Ο. Μουδανιών - Θύελλα Κρήνης 1-1

Χθες Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

Απόλλων Αρναίας - Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας 0 - 1

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 12η - ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Α.Ο.Χανιώτης - Α.Ο.Σάρτης
Όλυνθος Ολύνθου - Τορωναίος Αφύτου
Ανθεμούς Γαλάτιστας - Απόλλων Αρναίας
Νίκη Πολυγύρου - Άκανθος Ιερισσού
Νέος Π.Ο.Νέας Καλλικράτειας - Ελπίδα Βραστών
Τα Μ.Κ.Στρατωνίου - Διγενής Λακκώματος
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Π.Ο.Μουδανιών
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Θύελλα Κρήνης

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας - Νίκη Αμμουλιανής 2016 1-1
Α.Σ.Ουρανούπολης - ΠΑΟ Δουμπιών 0-3
Δόξα Κρήμνης - Χολομών Ταξιάρχη 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου - Φοίνιξ Νικήτης 1-2

Χθες Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

Αετός Βαρβάρας - Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 4 - 1
Θύελλα Μεταγγιτσίου - Θύελλα Στανού 0 - 2
Τορωναίος Συκιάς - Αστήρ Αγίου Νικολάου 3 - 0 α.α

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 10η

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης - Α.Σ.Ουρανούπολης

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 11.00

Χολομών Ταξιάρχη - Θύελλα Μεταγγιτσίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 14.00

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Φοίνιξ Νικήτης

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Τορωναίος Συκιάς - Αετός Βαρβάρας
ΠΑΟ Δουμπιών - Χολομών Ριζών/Παλαιόχωρας
Θύελλα Στανού - Μέγας Αλέξανδρος Νεοχωρίου
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Δόξα Κρήμνης 0 - 3 α.α

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.Σημάντρων - Αναγέννηση Βάβδου 5-2
Δόξα Καλυβών - Αετός Βατοπεδίου 3-0

Χθες Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Αιγέας Παλλήνης 4 - 0
Δόξα Ορμύλιας - Α.Σ.Αγίου Μάμα 0 - 1
Κύπρος Διονυσίου - Αετός Φούρκας 2 - 0
Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Ελπίδα Πολυγύρου 1 - 3
Νεάπολις Πολυχρόνου - Θερμαϊκός Φλογητών 2 - 6

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 10η

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Α.Σ.Αγίου Μάμα - Δόξα Καλυβών
Αετός Φούρκας - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Α.Ο.Σημάντρων - Ηρακλής Νέας Φώκαιας
Αιγέας Παλλήνης - Δόξα Ορμύλιας
Αναγέννηση Βάβδου - Κύπρος Διονυσίου
Αετός Βατοπεδίου - Θερμαϊκός Φλογητών
Ελπίδα Πολυγύρου - Νεάπολις Πολυχρόνου

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Χθες Σάββατο 1 Δεκεμβρίου

Α.Ε.Σγεροπλάτανου - Νέμεσις Συκιάς 0 - 4
ΑΠΟΕΛ Γερακινής - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 0 - 2

Ρεπό ο Κόσμος Νέων Μουδανιών

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 8η

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Νέμεσις Συκιάς - ΑΠΟΕΛ Γερακινής

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ - ΏΡΑ 15.00

Κόσμος Νέων Μουδανιών - Α.Ε.Σ Γεροπλάτανου

Ρεπό ο Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας