Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογίες

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής:

Θύελλα Στανού - Άκανθος Ιερισσού 1 - 2
Φοίνιξ Νικήτης - Π. Α. Ο. Δουμπιων 3 - 1
Δόξα Ορμύλιας - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 1 - 2
Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Διγενής Λακκώματος 3 - 2
Α. Σ. Κόσμος - Απόλλων Αρναίας 0 - 8
Ρεπό ο Αιγέας Παλλήνης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 25
2. Απόλλων Αρναίας 19
3. Άκανθος Ιερισσού 19
4. Δόξα Ορμύλιας 19
5. Π. Α. Ο. Δουμπιων 18
6. Θύελλα Στανού 18
7. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 15
8. Αιγέας Παλλήνης 10
9. Διγενής Λακκώματος 9
10. Φοίνιξ Νικήτης 9
11. Α. Σ. Κόσμος 0

Επόμενη αγωνιστική - 12η - Τέταρτη 27 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Θύελλα Στανού - Αιγέας Παλλήνης
Άκανθος Ιερισσού - Δόξα Ορμύλιας
Π. Α. Ο. Δουμπιων - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Α. Σ. Κόσμος
Διγενής Λακκώματος - Απόλλων Αρναίας
Ρεπό ο Φοίνιξ Νικήτης

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Χολομων Ταξιάρχη - Τορωναίος Συκιάς 6 - 1
Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Θύελλα Μεταγγιτσιου

Χθες Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Νέμεσις Συκιάς - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 0 - 2
Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Α. Σ. Ουρανούπολης 1 - 5
Ρεπό ο Αστήρ Αγίου Νικολάου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Χολομων Ταξιάρχη 22
2. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 22
3. Α. Σ. Ουρανούπολης 17
4. Νίκη Αμμουλιανής 2016 11
5. Τορωναιος Συκιάς 9
6. Θύελλα Μεταγγιτσιου 8
7. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 7
8. Νέμεσις Συκιάς 7
9. Αστήρ Αγίου Νικολάου 3

Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου έχει -6

Για την τύχη του αγώνα Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Θύελλα Μεταγγιτσιου θα αποφασίσει η πειθαρχική επιτροπή της διοργανώτριας.

Επόμενη αγωνιστική - 11η

Σάββατο 30 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Χολομων Ταξιάρχη - Γήπεδο Παλαιόχωρας
Α. Σ. Ουρανούπολης - Νέμεσις Συκιάς

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Ώρα 11:00

Θύελλα Μεταγγιτσιου - Αστήρ Αγίου Νικολάου

Ώρα 14:00

Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Νίκη Αμμουλιανής 2016
Ρεπό ο Τορωναιος Συκιάς

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων - Θερμαϊκός Πορταριάς 3 - 3
Αναγέννηση Βάβδου - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 6 - 0
Α. Ο. Σημάντρων - Νεάπολις Πολυχρόνου 4 - 3
Ελπίδα Πολυγύρου - Θερμαϊκός Φλογητών 4 - 2

Χθες Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Α. Σ. Αγίου Μαμα - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 5 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Α. Ο. Σημάντρων 28
2. Ελπίδα Πολυγύρου 24
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 19
4. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 18
5. Α. Σ. Αγίου Μαμα 14
6. Θερμαϊκός Πορταριάς 12
7. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 12
8. Θερμαϊκός Φλογητών 7
9. Αναγέννηση Βάβδου 4
10. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 3

Επόμενη αγωνιστική - 11η

Σάββατο 30 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Νεάπολις Πολυχρόνου - Α. Σ. Αγίου Μαμα
Θερμαϊκός Φλογητών - Α. Ο. Σημάντρων

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Ώρα 11:00

Θερμαϊκός Πορταριάς - Αναγέννηση Βάβδου

Ώρα 15:00

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής
Ελπίδα Πολυγύρου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ

Αποτελέσματα 12ης Αγωνιστικής:

Χθες Σάββατο 23 Νοεμβρίου

Θύελλα Κρήνης - Α. Ο. Σάρτης 5 - 2
Π. Ο. Μουδανιών - Νίκη Πολυγύρου 2 - 1
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 1 - 1
Τορωναίος Αφύτου - Α. Ο. Χανιώτης 3 - 1
Ανθεμους Γαλάτιστας - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 3 - 1
Αετός Βαρβάρας - Όλυνθος Ολύνθου 2 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Ανθεμους Γαλάτιστας 24
2. Όλυνθος Ολύνθου 24
3. Π. Ο. Μουδανιών 23
4. Αετός Βαρβάρας 22
5. Νίκη Πολυγύρου 21
6. Τορωναίος Αφύτου 16
7. Θύελλα Κρήνης 15
8. Α. Ο. Σάρτης 15
9. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 14
10. Α. Ο. Χανιώτης 12
11. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 10
12. Άρης Κασσανδρείας 2005 1

Επόμενη αγωνιστική - 13η - Σάββατο 30 Νοεμβρίου - Ώρα 15:00

Α. Ο. Σάρτης - Νίκη Πολυγύρου
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Θύελλα Κρήνης
Α. Ο. Χανιώτης - Π. Ο. Μουδανιών
Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Άρης Κασσανδρείας 2005
Όλυνθος Ολύνθου - Τορωναίος Αφύτου
Ανθεμους Γαλάτιστας - Αετός Βαρβάρας



Last modified onΚυριακή, 24 Νοέμβριος 2019 19:59