Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογίες
- Published in Αθλητικά
Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης
Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 17ης Αγωνιστικής:
Αιγέας Παλλήνης - Απόλλων Αρναίας 0 - 0
Άκανθος Ιερισσού - Φοίνιξ Νικήτης 1 - 0
Π. Α. Ο. Δουμπιων - Δόξα Ορμύλιας 1 - 1
Προποντίδα Νέου Μαρμαρά - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 1 - 0
Διγενής Λακκώματος - Α. Σ. Κόσμος 2 - 1
Ρεπό η Θύελλα Στανού
Βαθμολογία
1. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 37
2. Δόξα Ορμύλιας 35
3. Άκανθος Ιερισσού 31
4. Θύελλα Στανού 30
5. Απόλλων Αρναίας 29
6. Π. Α. Ο. Δουμπιων 25
7. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 24
8. Αιγέας Παλλήνης 17
9. Διγενής Λακκώματος 12
10. Φοίνιξ Νικήτης 9
11. Α. Σ. Κόσμος 0
Επόμενη αγωνιστική - 18η - Κυριακή 19 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00
Διγενής Λακκώματος - Αιγέας Παλλήνης - Γήπεδο Λακκώματος 2
Απόλλων Αρναίας - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά
Α. Σ. Κόσμος - Π. Α. Ο. Δουμπιων - Γήπεδο Διονυσίου
Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Άκανθος Ιερισσού
Φοίνιξ Νικήτης - Θύελλα Στανού
Ρεπό η Δόξα Ορμύλιας
Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σήμερα Κυριακή 12 Ιανουαρίου
Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Χολομων Ταξιάρχη 2 - 0
Τορωναίος Συκιάς - Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 1 - 1
Χθες Σάββατο 11 Ιανουαρίου
Α. Σ. Ουρανούπολης - Θύελλα Μεταγγιτσιου 3 - 1
Αστήρ Αγίου Νικολάου - Νέμεσις Συκιάς 3 - 2
Ρεπό η Νίκη Αμμουλιανής
Βαθμολογία
1. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 31
2. Χολομων Ταξιάρχη 28
3. Α. Σ. Ουρανούπολης 26
4. Νίκη Αμμουλιανής 20
5. Θύελλα Μεταγγιτσιου 14
6. Αστήρ Αγίου Νικολάου 12
7. Τορωναίος Συκιάς 10
8. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 8
9. Νέμεσις Συκιάς 7
Επόμενη αγωνιστική - 15η
Σάββατο 18 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00
Θύελλα Μεταγγιτσιου - Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
Ώρα 11.00
Νέμεσις Συκιάς - Τορωναίος Συκιάς
Ώρα 14:00
Νίκη Αμμουλιανής - Αστήρ Αγίου Νικολάου
Ώρα 15:00
Χολομων Ταξιάρχη - Α. Σ. Ουρανούπολης
Ρεπό ο Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Σήμερα Κυριακή 12 Ιανουαρίου
Θερμαϊκός Πορταριάς - Ελπίδα Πολυγύρου 2 - 0
Νεάπολις Πολυχρόνου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 4 - 2
Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Α. Ο. Σημάντρων 0 - 3 α.α
Χθες Σάββατο 11 Ιανουαρίου
Θερμαϊκός Φλογητών - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 3 - 1
Αναγέννηση Βάβδου - Α. Σ. Αγίου Μαμα 3 - 1
Βαθμολογία
1. Α. Ο. Σημάντρων 40
2. Ελπίδα Πολυγύρου 31
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 29
4. Θερμαϊκός Πορταριάς 24
5. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 22
6. Α. Σ. Αγίου Μαμα 16
7. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 13
8. Θερμαϊκός Φλογητών 11
9. Αναγέννηση Βάβδου 7
10. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 4
Επόμενη αγωνιστική - 15η
Σάββατο 18 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00
Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων - Θερμαϊκός Φλογητών - Γήπεδο Νέων Συλλατων
Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Ελπίδα Πολυγύρου
Κυριακή 19 Ιανουαρίου
Ώρα 11:00
Α. Σ. Αγίου Μαμα - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής
Α. Ο. Σημάντρων - Θερμαϊκός Πορταριάς
Ώρα 15:00
Αναγέννηση Βάβδου - Νεάπολις Πολυχρόνου
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. - ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ
Αποτελέσματα 17ης Αγωνιστικής, Σάββατο 11 Ιανουαρίου
Α. Ο. Σάρτης - Όλυνθος Ολύνθου 1 - 3
Αετός Βαρβάρας - Ηρακλής Νέας Φώκαιας 3 - 0
Ανθεμους Γαλάτιστας - Α. Ο. Χανιώτης 2 - 2
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Νίκη Πολυγύρου 0 - 4
Τορωναίος Αφύτου - Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 2 - 0
Π. Ο. Μουδανιών - Θύελλα Κρήνης 3 - 1
Βαθμολογία
1. Αετός Βαρβάρας 35
2. Νίκη Πολυγύρου 32
3. Όλυνθος Ολύνθου 31
4. Ανθεμους Γαλάτιστας 30
5. Π. Ο. Μουδανιών 30
6. Τορωναίος Αφύτου 29
7. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 26
8. Θύελλα Κρήνης 18
9. Α. Ο. Σάρτης 18
10. Α. Ο. Χανιώτης 15
11. Τα Μ. Κ. Στρατωνίου 11
12. Άρης Κασσανδρείας 2005 4
Επόμενη αγωνιστική - 18η - Σάββατο 18 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00
Αετός Βαρβάρας - Α. Ο. Σάρτης
Όλυνθος Ολύνθου - Ανθεμους Γαλάτιστας
Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Τορωναίος Αφύτου
Α. Ο. Χανιώτης - Άρης Κασσανδρείας 2005
Τα Μ. Κ. Στρατωνίου - Π. Ο. Μουδανιών
Νίκη Πολυγύρου - Θύελλα Κρήνης