Ε.Π.Σ.Χ. - Αποτελέσματα αγώνων - Βαθμολογίες

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ γαιογνώση

Αποτελέσματα 18ης Αγωνιστικής:

Διγενής Λακκώματος - Αιγέας Παλλήνης 0 - 1
Απόλλων Αρναίας - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 1 - 3
Α. Σ. Κόσμος - Π. Α. Ο. Δουμπιων 1 - 7
Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας - Άκανθος Ιερισσού 3 - 3
Φοίνιξ Νικήτης - Θύελλα Στανού 2 - 0
Ρεπό η Δόξα Ορμύλιας

Βαθμολογία

1. Προποντίδα Νέου Μαρμαρά 40
2. Δόξα Ορμύλιας 35
3. Άκανθος Ιερισσού 32
4. Θύελλα Στανού 30
5. Απόλλων Αρναίας 29
6. Π. Α. Ο. Δουμπιων 28
7. Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας 25
8. Αιγέας Παλλήνης 20
9. Διγενής Λακκώματος 12
10. Φοίνιξ Νικήτης 12
11. Α. Σ. Κόσμος 0

Επόμενη αγωνιστική - 19η - Κυριακή 26 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00

Αιγέας Παλλήνης - Προποντίδα Νέου Μαρμαρά
Π. Α. Ο. Δουμπιων - Διγενής Λακκώματος
Άκανθος Ιερισσού - Απόλλων Αρναίας
Θύελλα Στανού - Ηρακλής Μεγάλης Παναγίας
Φοίνιξ Νικήτης - Δόξα Ορμύλιας
Ρεπό ο Α. Σ. Κόσμος

Β' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σήμερα Κυριακή 19 Ιανουαρίου

Χολομων Ταξιάρχη - Α. Σ. Ουρανούπολης 2 - 2
Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Αστήρ Αγίου Νικολάου 3 - 0 α.α, δεν προσήλθε ο Αστήρ
Νέμεσις Συκιάς - Τορωναίος Συκιάς 1 - 1

Χθες Σάββατο 18 Ιανουαρίου

Θύελλα Μεταγγιτσιου - Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 5 - 3
Ρεπό ο Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης

Βαθμολογία

1. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 31
2. Χολομων Ταξιάρχη 29
3. Α. Σ. Ουρανούπολης 27
4. Νίκη Αμμουλιανής 2016 23
5. Θύελλα Μεταγγιτσιου 17
6. Αστήρ Αγίου Νικολάου 12
7. Τορωναίος Συκιάς 11
8. Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου 8
9. Νέμεσις Συκιάς 8

Ο Αστήρ Αγίου Νικολάου έχει -6

Επόμενη αγωνιστική - 16η

Σάββατο 25 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00

Θύελλα Μεταγγιτσιου - Χολομων Ταξιάρχη
Α. Ε. Σ. Γεροπλατανου - Νέμεσις Συκιάς - Γήπεδο Παλαιόχωρας

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Ώρα 14:00

Τορωναίος Συκιάς - Νίκη Αμμουλιανής 2016

Ώρα 15:00

Αστήρ Αγίου Νικολάου - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης
Ρεπό ο Α. Σ. Ουρανούπολης

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Σήμερα Κυριακή 19 Ιανουαρίου

Αναγέννηση Βάβδου - Νεάπολις Πολυχρόνου 2 - 3
Α. Ο. Σημάντρων - Θερμαϊκός Πορταριάς 5 - 0
Α. Σ. Αγίου Μαμα - Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 5 - 1

Χθες Σάββατο 18 Ιανουαρίου

Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων - Θερμαϊκός Φλογητών 0 - 1
Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Ελπίδα Πολυγύρου 0 - 4

Βαθμολογία

1. Α. Ο. Σημάντρων 43
2. Ελπίδα Πολυγύρου 34
3. Νεάπολις Πολυχρόνου 32
4. Θερμαϊκός Πορταριάς 24
5. Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων 22
6. Α. Σ. Αγίου Μαμα 19
7. Θερμαϊκός Φλογητών 14
8. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 13
9. Αναγέννηση Βάβδου 7
10. Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής 4

Επόμενη αγωνιστική - 16η

Σάββατο 25 Ιανουαρίου - Ώρα 15:00

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Α. Ε. Ποντίων Πετραλώνων

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Ώρα 11:00

Θερμαϊκός Πορταριάς - Α. Σ. Αγίου Μαμα
Θερμαϊκός Φλογητών - Αναγέννηση Βάβδου

Ώρα 15:00

Α. Π. Ο. Ε. Λ. Γερακινής - Νεάπολις Πολυχρόνου - Γήπεδο Καλυβών Ανδρέας Καλατζής
Ελπίδα Πολυγύρου - Α. Ο. Σημάντρων