Αποτελέσματα αγώνων - Α' και Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία Χαλκιδικής

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Αναλυτικά τα σημερινά αποτελέσματα, καθώς και οι βαθμολογίες, όπως διαμορφώθηκαν μετά απ' αυτά, σε Α' και Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία Χαλκιδικής

Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία - 6η Αγωνιστική

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Α. Ο. Σημάντρων 0-3
Αιγέας Παλλήνης - Νεάπολις Πολυχρόνου Αναβλήθηκε
Θερμαϊκός Πορταριάς - Θύελλα Στανού 4-1
Διγενής Λακκώματος - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 6-0
Ρεπό ο Απόλλων Αρναίας

Βαθμολογία

1. Διγενής Λακκώματος 12
2. Α. Ο. Σημάντρων 12
3. Θερμαϊκός Πορταριάς 9
4. Θύελλα Στανού 9
5. Απόλλων Αρναίας 7
6. Νίκη Αμμουλιανής 2016 6
7. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 4
8. Αιγέας Παλλήνης 3
9. Νεάπολις Πολυχρόνου 3

Νίκη Αμμουλιανής 2016, Αιγέας Παλλήνης, Διγενής Λακκώματος, Νεάπολις Πολυχρόνου, Α. Ο. Σημάντρων, Απόλλων Αρναίας έχουν κάνει το ρεπό τους

Αιγέας Παλλήνης και Νεάπολις Πολυχρόνου έχουν από έναν αγώνα λιγότερο

Η επόμενη αγωνιστική, 7η, Κυριακή 28 Νοεμβρίου στις 15:00

Α. Ο. Σημάντρων - Αιγέας Παλλήνης - Γήπεδο Πορταριάς
Απόλλων Αρναίας - Νίκη Αμμουλιανής 2016
Θύελλα Στανού - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης
Νεάπολις Πολυχρόνου - Διγενής Λακκώματος
Ρεπό ο Θερμαϊκός Πορταριάς

Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία OXIA Αθλητική Εμπορική - 5η Αγωνιστική

Αστέρας Αγίου Νικολάου - Θύελλα Μεταγγιτσίου 4-0
Α. Σ. Ουρανούπολης - ΑΠΟΕΛ Γερακινής 3-4
Α. Σ. Αγίου Μάμα - Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 2-1
Νέμεσις Συκιάς - Τορωναίος Συκιάς 0-3
Ρεπό η Δόξα Καλυβών και ο Θερμαϊκός Φλογητών

Βαθμολογία

1. Αστέρας Αγίου Νικολάου 12
2. Α.Σ. Αγίου Μάμα 12
3. Δόξα Καλυβών 9
4. Τορωναίος Συκιάς 7
5. Θύελλα Μεταγγιτσίου 6
6 . ΑΠΟΕΛ Γερακινής 4
7. Α. Σ. Ουρανούπολης 3
8. Νέμεσις Συκιάς 3
9. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 3
10. Θερμαϊκός Φλογητών 0

Η Δόξα Καλυβών έχει κάνει δύο ρεπό , ενώ Τορωναίος Συκιάς, Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου, ΑΠΟΕΛ Γερακινής, Α. Σ. Ουρανούπολης, Αστέρας Αγίου Νικολάου, Θύελλα Μεταγγιτσίου, Νέμεσις Συκιάς και Θερμαϊκός Φλογητών από ένα

Η επόμενη αγωνιστική, 6η

Σάββατο 27 Νοεμβρίου στις 15:00

Τορωναίος Συκιάς - Δόξα Καλυβών

Κυριακή 28 Νοεμβρίου στις 15:00

Α. Σ. Ουρανούπολης - Αστέρας Αγίου Νικολάου
Θύελλα Μεταγγιτσίου - Θερμαϊκός Φλογητών
ΑΠΟΕΛ Γερακινής - Νέμεσις Συκιάς - Γήπεδο Ολύνθου Νάκης Αυγέρης
Ρεπό ο Α. Σ. Αγίου Μάμα και η Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου