updated 6:27 AM EEST, May 18, 2022
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ:

Αποτελέσματα της Α1 Ερασιτεχνικής

Featured Αποτελέσματα της Α1 Ερασιτεχνικής Photos: VOICE Web Channel / Παναγιώτης Πάσχος

000 SOTHRHS 90 Γράφει: Σωτήρης Θωμαδάκης - Ρεπορτάζ: VOICE Web Channel

Α1 Ερασιτεχνική Κατηγορία - Δεύτερη Φάση

Play-Off 1η Αγωνιστική

Τορωναίος Αφύτου - Νίκη Πολυγύρου 1-0
Νέος Π.Ο. Νέας Καλλικράτειας - Α.Ο. Χανιώτης 0-2
Φοίνικας Νικήτης - Π.Ο. Μουδανιών 1-0
Αετός Βαρβάρας - Α.Ο. Σάρτης αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Τετάρτη 19 Ιανουαρίου στις 15:00

Βαθμολογία

1. Α.Ο. Χανιώτης 9
2. Τορωναίος Αφύτου 6
3. Νίκη Πολυγύρου 6
4. Αετός Βαρβάρας 3
5. Φοίνικας Νικήτης 3
6. Π.Ο. Μουδανιών 1
7. Α.Ο. Σάρτης 1
8. Νέος Π. Ο. Νέας Καλλικράτειας 0

* Αετός Βαρβάρας και Α.Ο. Σάρτης έχουν από έναν αγώνα λιγότερο

Η Επόμενη 2η Αγωνιστική θα διεξαχθεί το Σάββατο 22 Ιανουαρίου στις 15:00

Τορωναίος Αφύτου - Αετός Βαρβάρας
Α.Ο. Σάρτης - Νέος Π. Ο. Νέας Καλλικράτειας
Νίκη Πολυγύρου - Φοίνικας Νικήτης
Π.Ο. Μουδανιών - Α. Ο. Χανιώτης

Play-Out 1η Αγωνιστική

Θύελλα Κρήνης - Ανθεμούς Γαλάτιστας 0-0
Δόξα Ορμύλιας - Άρης Κασσανδρείας 2005 1-2

* Μ.Κ. Στρατωνίου - Ηρακλής Νέας Φώκαιας αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Τετάρτη 19 Ιανουαρίου στις 15:00 - Γήπεδο Στρατονίκης

Βαθμολογία

1. Ηρακλής Νέας Φώκαιας 6
2. Άρης Κασσανδρείας 2005 6
3. Δόξα Ορμύλιας 6
4. Ανθεμούς Γαλάτιστας 4
5. Θύελλα Κρήνης 2
6. Μ.Κ. Στρατωνίου 1

* Τα Μ.Κ. Στρατωνίου και ο Ηρακλής Νέας Φώκαιας έχουν από έναν αγώνα λιγότερο

Η Επόμενη 2η Αγωνιστική θα διεξαχθεί το Σάββατο 22 Ιανουαρίου στις 15:00

Ηρακλής Νέας Φώκαιας - Θύελλα Κρήνης
Άρης Κασσανδρείας 2005 - Τα Μ. Κ. Στρατωνίου
Ανθεμούς Γαλάτιστας - Δόξα Ορμύλιας

nimoud2 

Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία - 11η Αγωνιστική

- Αύριο Κυριακή 19 Ιανουαρίου στις 15:00

Απόλλων Αρναίας - Α.Ο. Σημάντρων
Διγενής Λακκώματος - Θύελλα Στανού
Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Νίκη Αμμουλιανής 2016 αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Πέμπτη 20 Ιανουαρίου στις 14:00
Θερμαϊκός Πορταριάς - Νεάπολις Πολυχρόνου 3-0 α.α, αποχώρησε η Νεάπολις
- Ρεπό ο Αιγέας Παλλήνης

nimoud3

Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία OXIA Αθλητική Εμπορική - 11η Αγωνιστική

- Αύριο Κυριακή 16 Ιανουαρίου στις 15:00

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Δόξα Καλυβών
Τορωναίος Συκιάς - Α.Σ. Αγίου Μάμα
ΑΠΟΕΛ Γερακινής - Θερμαϊκός Φλογητών
Θύελλα Μεταγγιτσίου - Α.Σ. Ουρανούπολης
- Ρεπό ο Αστέρας Αγίου Νικολάου και η Νέμεσις Συκιάς



0000000HV

Last modified onΣάββατο, 15 Ιανουαρίου 2022 23:08