updated 6:27 AM EEST, May 18, 2022
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΘΡΑ:

Ε.Π.Σ.Χ.: Αποτελέσματα αγώνων σε Α' & Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία OXIA Αθλητική Εμπορική

 Γράφει ο Σωτήρης Θωμαδάκης

Α' Ερασιτεχνική Κατηγορία - 11η Αγωνιστική

Απόλλων Αρναίας - Α. Ο. Σημάντρων - Αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Τετάρτη 19 Ιανουαρίου στις 15:00
Διγενής Λακκώματος - Θύελλα Στανού 0-0
Θερμαϊκός Πορταριάς - Νεάπολις Πολυχρόνου 3-0 α.α., Αποχώρησε η Νεάπολις
Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης - Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Αναβλήθηκε, θα διεξαχθεί την Πέμπτη 20 Ιανουαρίου στις 14:00
Ρεπό ο Αιγέας Παλλήνης

Βαθμολογία

1. Α. Ο. Σημάντρων 22
2. Διγενής Λακκώματος 21
3. Θερμαϊκός Πορταριάς 19
4. Θύελλα Στανού 17
5. Απόλλων Αρναίας 16
6. Νίκη Αμμουλιανής 2016 10
7. Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης 7
8. Αιγέας Παλλήνης 6
9. Νεάπολις Πολυχρόνου 3

Απόλλων Αρναίας, Α. Ο. Σημάντρων, Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης και Νίκη Αμμουλιανής 2016 έχουν από έναν αγώνα λιγότερο
Η Νεάπολις Πολυχρόνου Αποχώρησε από το Πρωτάθλημα

Η Επόμενη Αγωνιστική - 12η - Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Στις 14:00

Νίκη Αμμουλιανής 2016 - Αιγέας Παλλήνης

Στις 15:00

Απόλλων Αρναίας - Αριστοτέλης Σταγείρων Στρατονίκης
Α. Ο. Σημάντρων - Θερμαϊκός Πορταριάς - Δημοτικό Στάδιο Νέων Μουδανιών
Νεάπολις Πολυχρόνου - Θύελλα Στανού 0-3 α.α., Αποχώρησε η Νεάπολις
Ρεπό ο Διγενής Λακκώματος

Β' Ερασιτεχνική Κατηγορία OXIA Αθλητική Εμπορική - 11η Αγωνιστική

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Δόξα Καλυβών 1-2
Τορωναίος Συκιάς - Α. Σ. Αγίου Μάμα 4-0
ΑΠΟΕΛ Γερακινής - Θερμαϊκός Φλογητών 1-2
Θύελλα Μεταγγιτσίου - Α. Σ. Ουρανούπολης 1-3
Ρεπό ο Αστέρας Αγίου Νικολάου και η Νέμεσις Συκιάς

Βαθμολογία

1. Δόξα Καλυβών 24
2. Αστέρας Αγίου Νικολάου 24
3. Τορωναίος Συκιάς 22
4. Α. Σ. Αγίου Μάμα 18
5. Α. Σ. Ουρανούπολης 12
6. Θύελλα Μεταγγιτσίου 12
7. ΑΠΟΕΛ Γερακινής 8
8. Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου 5
9. Νέμεσις Συκιάς 4
10. Θερμαϊκός Φλογητών 3

Η Επόμενη Αγωνιστική - 12η

Σάββατο 22 Ιανουαρίου στις 15:00

Νέμεσις Συκιάς - Θύελλα Μεταγγιτσίου

Κυριακή 23 Ιανουαρίου στις 15:00

Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου - Αστέρας Αγίου Νικολάου
Α. Σ. Αγίου Μάμα - ΑΠΟΕΛ Γερακινής
Θερμαϊκός Φλογητών - Α. Σ. Ουρανούπολης
Ρεπό η Δόξα Καλυβών και ο Τορωναίος Συκιάς